Binance TR’ye TL Yatırma ve Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Binance TR Global Binance borsasının Türkiye’deki temsilcisidir. Bu borsa’da kripto para çiftleri ve fiat para (TL gibi) arasında alım satım yapabilirsiniz. Eğer henüz Binance TR‘ye üye olmadıysanız ömür boyu %10 komisyon indirimi avantajı ile aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=3AYE7716

Ayrıca referans kodumu kullanarak da Binance TR‘ye üye olabilirsiniz. Böylelikle, ömür boyu %10 komisyon indirimimden faydalanabileceksiniz. Referans Kimliğim: 3AYE7716

Üyelik işlemlerini yaptıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyerek Binance TR‘ye TL yatırmayı ve bu borsadan banka hesabınıza TL çekmeyi rahatlıkla öğrenebilecek ve uygulayabileceksiniz.

Son olarak, Binance TR kripto para borsasının Türk Lirası İşlemleri İle İlgili Şartlar ve Koşulları ile ilgili en güncel bilgileri sitelerinden ulaşabilirsiniz. İlgili bölümün link şudur; https://binancetr.zendesk.com/hc/tr/articles/360048787972-Türk-Lirası-İşlemleri-

Web sitemde yer alan bilgi, fikir ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti: aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan görüş ve fikirler tamamen kişisel yorumlar olup hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Bu yorumlar mali durumunuz ile risk/getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır. Burada yer alan görüş, bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu kanaldaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan Serdal Karaağaç (serdalkaraagac.com) sorumlu tutulamaz.

Sohbete Katıl Bir yanıt bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenir

Yorumun*

Ad*

Website